Tajné dějiny světa 1 - Atlantis, ztracená perla na úsvitu lidstva

Kód: 7281019

Úplný název:

Tajné dějiny světa 1 - Atlantis, ztracená perla na úsvitu lidstva (Krušina Zdeněk):

Autor a popis:

Krušina Zdeněk, Eminent, 360 stran, jazyk - čeština, 2001

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
209 Kč (269 Kč)
  / ks  
koupit
 

První díl Tajných dějin světa o Atlantidě, bájném zaniklém ostrově, je jednou z nejobsáhlejších prací, které v tomto oboru vyšly. Vzrušujícímu a stále aktuálnímu fenoménu se věnuje z několika hledisek a úhlů a ukazuje jej v mnoha překvapivých souvislostech. Vedle poznatků esoterní tradice Západu a Východu využívá nové archeologické, geologické a paleontologické poznatky a opírá se také o objevy moderních oceánografických průzkumů. Tato výpravná kniha tak má ambici být prvním současným uceleným pohledem na fenomén, který lidstvo vzrušuje od nepaměti.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Tajné dějiny světa 1 - Atlantis, ztracená perla na úsvitu lidstva do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Tajné dějiny světa 1 - Atlantis, ztracená perla na úsvitu lidstva .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Tajné dějiny světa 1 - Atlantis, ztracená perla na úsvitu lidstva (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Tajné dějiny světa 1 - Atlantis, ztracená perla na úsvitu lidstva bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Tajné dějiny světa 1 - Atlantis, ztracená perla na úsvitu lidstva doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Tajné dějiny světa 1 - Atlantis, ztracená perla na úsvitu lidstva