Tajné dopisy Mnicha, který prodal své ferrari

Kód: 8706723

Úplný název:

Tajné dopisy Mnicha, který prodal své ferrari (Sharma Robin S.):

Autor a popis:

Sharma Robin S., Rybka, 240 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
164 Kč (239 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Devět měst. Devět zastavení. Devět talismanů. Devět silných lidských příběhů, které se mohou stát inspirací naší vlastní hluboké životní změny.

Autor světoznámého bestseleru Mnich, který prodal své ferrari rozvíjí ve své nové knize věčné téma hledání štěstí a smyslu života v dobrodružném příběhu o osobitém putování do neznáma. Rozháraný a vnitřně hluboce nespokojený Juliánův synovec Jonathan je jím nedobrovolně vyslán na cestu kolem světa, aby shromáždil devět talismanů, z nichž každý symbolizuje určitou životní moudrost nezbytnou pro plnohodnotný a šťastný život.

Hlavní hrdina, vytržen ze své „zóny bezpečí“ a vržen do nejistoty, se postupně setkává na různých místech světa s jednotlivými strážci talismanů, z nichž každý jako by byl živoucím příkladem moudrosti v nich skryté. Tato setkání spolu s tajnými dopisy připojenými k talismanům se pro něj stávají impulzem k rekapitulaci dosavadního života a přehodnocení vlastních životních priorit a popudem k vnitřnímu obrodnému procesu vedoucímu k niternějšímu prožívání života, autentickému bytí a naplnění těch nejvyšších met.

Devět talismanů, které vám změní život. Jen se vydat na cestu.

Robin S. Sharma patří mezi nejznámější a nejrespektovanější odborníky v oblasti osobnostního rozvoje a růstu. Jeho kniha Mnich, který prodal své ferrari (česky 2009) byla přeložena do čtyřiačtyřiceti jazyků. Spisovatel Paulo Coelho ji označil za „úchvatnou knížku, jež přináší potěšení i poznání“. K jeho dalším dílům patří Juliánova cesta, (2010), Mudrc, surfař a byznysmenka (2011) a Kdo bude plakat, až tady nebudeš? (2012).
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Tajné dopisy Mnicha, který prodal své ferrari do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Tajné dopisy Mnicha, který prodal své ferrari.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Tajné dopisy Mnicha, který prodal své ferrari (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Tajné dopisy Mnicha, který prodal své ferrari bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Tajné dopisy Mnicha, který prodal své ferrari doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Tajné dopisy Mnicha, který prodal své ferrari