Tajné životy slavných umělců - Co vám učitelé zatajili o malířských a sochařských mistrech

Kód: 2422637

Úplný název:

Tajné životy slavných umělců - Co vám učitelé zatajili o malířských a sochařských mistrech (Lundayová Elizabeth):

Autor a popis:

Lundayová Elizabeth, Knižní klub, 288 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
279 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
 

Skandální a necenzurované medailony 41 slavných malířů a sochařů od Leonarda da Vinci po Andyho Warhola vtipně a s nadhledem zachycují všechny jejich osobní zvláštnosti a slabosti, nemluvě o problémech, skandálech a kuriozitách obklopujících jejich život a dílo - a čtenář se přitom zábavným způsobem dozví ledacos užitečného.

Nahlédnout do Tajné životy slavných umělců - Co vám učitelé zatajili o malířských a sochařských mistrech Nahlédnout do Tajné životy slavných umělců - Co vám učitelé zatajili o malířských a sochařských mistrech

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Tajné životy slavných umělců - Co vám učitelé zatajili o malířských a sochařských mistrech do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Tajné životy slavných umělců - Co vám učitelé zatajili o malířských a sochařských mistrech.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Tajné životy slavných umělců - Co vám učitelé zatajili o malířských a sochařských mistrech (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Tajné životy slavných umělců - Co vám učitelé zatajili o malířských a sochařských mistrech bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Tajné životy slavných umělců - Co vám učitelé zatajili o malířských a sochařských mistrech doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Encyklopedie, slovníky

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Encyklopedie, slovníky / Tajné životy slavných umělců - Co vám učitelé zatajili o malířských a sochařských mistrech