Tajný závod - Tour De France: utajené skandály, doping a vítězství za každou cenu

Kód: 2424009

Úplný název:

Tajný závod - Tour De France: utajené skandály, doping a vítězství za každou cenu (Hamilton Tyler, Coyle Daniel):

Autor a popis:

Hamilton Tyler, Coyle Daniel, Knižní klub, 280 stran, jazyk - CZ, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
239 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
 

Otevřený pohled do světa profesionální cyklistiky, dopingu, který tento sport provází, a cyklistické ikony Lance Armstronga. Strhující kniha vznikla na základě rozhovorů bestsellerového autora Daniela Coeleho s bývalým olympijským vítězem Tylerem Hamiltonem a prolamuje desetiletí mlčenlivost kolem záludných metod a intrik, nekompetentních doktorech, šéfů týmů neštítících se ničeho a zoufale ambiciózních závodníků. Překvapivým aktuálním vyvrcholením příběhu je doznání Lance Armstronga z užívání zakázaných látek.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Tajný závod - Tour De France: utajené skandály, doping a vítězství za každou cenu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Tajný závod - Tour De France: utajené skandály, doping a vítězství za každou cenu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Tajný závod - Tour De France: utajené skandály, doping a vítězství za každou cenu (hodnotilo 2 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Tajný závod - Tour De France: utajené skandály, doping a vítězství za každou cenu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Tajný závod - Tour De France: utajené skandály, doping a vítězství za každou cenu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Sport

 
Knihkupectví / Volný čas / Sport / Tajný závod - Tour De France: utajené skandály, doping a vítězství za každou cenu