Tak mluví tělo - Jedinečný systém vizuálního jazyka 3AXIS

Kód: 9053375

Úplný název:

Tak mluví tělo - Jedinečný systém vizuálního jazyka 3AXIS (Krejčíř Miroslav): Jedinecný systém vizuálního jazyka 3AXIS

Autor a popis:

Krejčíř Miroslav, Grifart, 168 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
226 Kč (329 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Kniha názornou formou vysvětluje základy nové originální metody 3AXIS Visual Language, která je revoluční inovací v oblasti porozumění řeči lidského těla. Tato metoda poprvé přináší do oblasti lidské neverbální komunikace jednotný systém znaků a pravidel, tedy jakousi „gramatiku“ projevů lidského těla, za pomocí které se z ˇřeči těla“ konečně stává „jazyk těla“. Právě osvojení si tohoto systému pravidel nám otevírá dosud nepoznanou míru pochopení lidského neverbálního projevu, a tím umožňuje lépe porozumět člověku, se kterým komunikujeme. Metoda 3AXIS Visual Language není určena pouze odborníkům - lékařům, pedagogům, vyjednavačům, hercům, apod. Naopak jde o metodu široce použitelnouv každodenním životě - partnerském, rodičovském i profesním. PhDr. MUDr. Miroslav Krejčíř je český lékař a psycholog, který se již téměř 35 let zabývá analýzou vizuální komunikace mezi lidmi. Výsledkem této práce je vytvoření originální psychologické projektivní metody 3AXIS Visual Language.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Tak mluví tělo - Jedinečný systém vizuálního jazyka 3AXIS do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Tak mluví tělo - Jedinečný systém vizuálního jazyka 3AXIS.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Tak mluví tělo - Jedinečný systém vizuálního jazyka 3AXIS (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Tak mluví tělo - Jedinečný systém vizuálního jazyka 3AXIS bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Tak mluví tělo - Jedinečný systém vizuálního jazyka 3AXIS doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Tak mluví tělo - Jedinečný systém vizuálního jazyka 3AXIS