Takoví nám vládli - Komunističtí prezidenti Československa a doba, v níž žili

Kód: 7243437

Úplný název:

Takoví nám vládli - Komunističtí prezidenti Československa a doba, v níž žili (Pernes Jiří):

Autor a popis:

Pernes Jiří, Brána, 328 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
212 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
 

Obnovené vydání úspěšné a stále žádané knihy známého historika je věnováno životním osudům a politické činnosti Klementa Gottwalda, Antonína Zápotockého, Antonína Novotného, Ludvíka Svobody a Gustáva Husáka, prezidentů dosazených z vůle komunistické strany, kteří se zasloužili o rozbití či potlačování demokracie v Československé republice a negativně ovlivnili miliony životů. Za jejich vlády se tvář naší země a morálka lidí změnily tak hluboce, že se s důsledky těchto změn potýkáme dodnes. Fotografická černobílá příloha. Dr.Pernes se stal 1.dubna 2010 ředitelem Ustavu pro vyšetřování zločinů komunismu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Takoví nám vládli - Komunističtí prezidenti Československa a doba, v níž žili do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Takoví nám vládli - Komunističtí prezidenti Československa a doba, v níž žili.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Takoví nám vládli - Komunističtí prezidenti Československa a doba, v níž žili (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Takoví nám vládli - Komunističtí prezidenti Československa a doba, v níž žili bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Takoví nám vládli - Komunističtí prezidenti Československa a doba, v níž žili doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie České a slovenské dějiny

 
Knihkupectví / Historie / České a slovenské dějiny / Takoví nám vládli - Komunističtí prezidenti Československa a doba, v níž žili