Taktika boje

Kód: 2060760

Úplný název:

Taktika boje (Holoubek Petr): Metodika výcviku jednotek zvláštního urcení

Autor a popis:

Holoubek Petr, NAŠE VOJSKO, 126 stran, jazyk - čeština, 2005

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
409 Kč (599 Kč)
  / ks  
koupit
 

Metodika výcviku jednotek zvláštního určení.
* Speciální jednotky používají řadu osvědčených postupů. Určit, který z nich je ten nejlepší, však nelze. Úspěšnost je vždy závislá na odborném vedení výcviku a neustálém procvičování
* Metodika, popsaná v této knize vznikla na základě zkušeností z provádění zákroků v ČR při zatýkání zvlášť nebezpečných pachatelů závažné trestné činnosti. Kniha ve svém obsahovém zaměření pojednává zejména o náročné přípravě nových uchazečů speciálních jednotek. Zároveň však popisuje činnost při výcviku v tematicky řízených hodinách proto, aby všichni členové dokonale zvládli provedení akcí v průběhu nasazení. Úkolem taktické přípravy je minimalizovat rizika v průběhu akce, a tím chránit zdraví a život nezúčastněných osob, členů zásahových týmů i osob, proti kterým je zákrok veden.
* Systém výcviku popisuje možné varianty a postupy, které se při provádění zákroků vhodným způsobem využívají, jako např. moment překvapení, odvedení pozornosti apod. Zde uvedená metodika je základem pro vytvoření vlastního vědomostního rámce, kterým lze sestavit schéma postupu a ten dále využít pro příslušníky bezpečnostních složek nebo může posloužit ostatním osobám se zájmem o hlubší pohled na bezpečnostní situaci, a pro které je ochrana společnosti před nekalými živly na prvním místě.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Taktika boje do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Taktika boje.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Taktika boje (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Taktika boje bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Taktika boje doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Military

 
Knihkupectví / Military / Taktika boje