Audio CD: Talich Special Edition 5/ Dvořák: Koncert pro klavír a orch. g moll, Koncert pro

Kód: 5382520

Úplný název:

Audio CD: Talich Special Edition 5/ Dvořák: Koncert pro klavír a orch. g moll, Koncert pro (Dvořák Antonín):

Autor a popis:

Dvořák Antonín, SUPRAPHON, 0 stran, jazyk - CZ, 2005

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
128 Kč (158 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.10.2017 dopoledne. 
 

- Dvořákovy dva instrumentální koncerty s mistry svých nástrojů. - Klavírní koncert, dlouho podceňovaný, obviňovaný z nedostatku virtuozity a lesku, v podání jednoho z velkých českých klavíristů - Františka Maxiána. - Violoncellový koncert, Dvořákovo poslední dílo napsané během jeho pobytu ve Spojených státech amerických. Jeden z nejlepších světových violoncellových koncertů v podání violoncellové legendy Mstislava Rostropoviče. - Pětadvacetiletý Rostropovič fascinoval v roce 1952 pražské publikum i kritiku. - Spolupráce s Talichem byla a je pro Rostropoviče nezapomenutelná "Tuto nahrávku Dvořákova Violoncellového koncertu považuji za svou vůbec nejlepší. A i když jsem později tento koncert nahrál ještě sedmkrát, znamená pro mě nejvíc. Celý život jsem zůstal věrný tomu, co mě naučil Václav Talich." (Mstislav Rostropovič)


Stěžejní autoři

hudba: Antonín Dvořák

Stěžejní interpreti

klavír: František Maxián
violoncello: Mstislav Rostropovič
dirigent: Václav Talich

Hudební tělesa

Česká filharmonie

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Talich Special Edition 5/ Dvořák: Koncert pro klavír a orch. g moll, Koncert pro do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Talich Special Edition 5/ Dvořák: Koncert pro klavír a orch. g moll, Koncert pro.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Talich Special Edition 5/ Dvořák: Koncert pro klavír a orch. g moll, Koncert pro (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Talich Special Edition 5/ Dvořák: Koncert pro klavír a orch. g moll, Koncert pro bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Talich Special Edition 5/ Dvořák: Koncert pro klavír a orch. g moll, Koncert pro doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Hudba

 
Knihkupectví / Hudba / Audio CD: Talich Special Edition 5/ Dvořák: Koncert pro klavír a orch. g moll, Koncert pro