Talon: Společenstvo draků - Zkouška věrnosti

Kód: 2532495

Úplný název:

Talon: Společenstvo draků - Zkouška věrnosti (Kagawa Julie):

Autor a popis:

Kagawa Julie, Fragment, 352 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
216 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.9.2017 dopoledne. 
 

Před dávnými lety byli draci na pokraji vyhynutí. Legendární drakobijci z Řádu sv. Jiří je téměř vyhubili. Ti, kteří přežili, se skrývali v lidské podobě. Jejich počet pomalu rostl, a moc sílila. Uběhla staletí a draci se připravují na okamžik, kdy lidem ukážou, kdo je skutečným pánem světa… Sledovat, začlenit se, splynout. Přesně to má za úkol dračí dívka Ember. Má za sebou základní výcvik a dokáže na sebe vzít lidskou podobu. Její budoucnost je předem naplánovaná: má poslouchat, nevyčnívat z řady a slepě plnit rozkazy. To vše pod taktovkou supertajné a nesmlouvavé dračí organizace s názvem Talon. Jenže Ember se to vůbec nelíbí. Pomalu se rozkoukává a zjišťuje, že svět není tak černobílý, jak ji učili. Poznává jednoho z přeběhlíků, který se proti demagogii Talonu vzbouřil. Je pravda to, co říká? Vždycky přece platilo, že Talon je ztělesněním dobra, kdežto lidé znamenají čiré zlo. Čím déle Ember mezi lidmi žije, a jednoho z nich i blíže poznává, uvědomuje si, že pravda, ve kterou věřila, má velké trhliny. Zůstane věrná Talonu a jeho cílům, nebo se přidá k přeběhlíkům?

Nahlédnout do Talon: Společenstvo draků - Zkouška věrnosti Nahlédnout do Talon: Společenstvo draků - Zkouška věrnosti

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Talon: Společenstvo draků - Zkouška věrnosti do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Talon: Společenstvo draků - Zkouška věrnosti.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Talon: Společenstvo draků - Zkouška věrnosti (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Talon: Společenstvo draků - Zkouška věrnosti bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Talon: Společenstvo draků - Zkouška věrnosti doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Sci-fi, fantasy pro dospělé

 
Knihkupectví / Sci-fi, fantasy / Sci-fi, fantasy pro dospělé / Talon: Společenstvo draků - Zkouška věrnosti