Tam, kde cesty končí. Nejkrásnější alpské výjezdy a sjezdy. Rakousko / Německo, Švýcarsko

Kód: 8719342

Úplný název:

Tam, kde cesty končí. Nejkrásnější alpské výjezdy a sjezdy. Rakousko / Německo, Švýcarsko (Pavlata Michal): nejkrásnější alpské výjezdy a sjezdy

Autor a popis:

Pavlata Michal, Cykloknihy, 144 stran, jazyk - čeština, 2018

Dostupnost:

Připravujeme
 
Lze objednat po naskladnění zboží, pro sledování použijte funkci Hlídací pes.
Předpokládané datum naskladnění 11.4.2018
 
 
 
 
 
213 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
 

Každý kopec má svůj příběh, vytvořte si na něm ten svůj…

Pro cyklisty milující kopce se najde v Alpách mnoho legendárních stoupání, výjezdů, sedel. Asi každý, kdo s kolem míří do těchto evropských velehor, zná pojmy jako Hochtor, Passo dello Stelvio, Alp d´Huez … a mnoho dalších. Existují ale i nepříliš známá stoupání, kterých si cyklista v mapě často ani nevšimne. Přitom jsou pěkná, někdy ještě hezčí než ta známá. O těch nejzajímavějších tato kniha pojednává.

Popisy třiceti tras zavedou čtenáře do výšky kolem dvou tisíc metrů. Ve většině případů se jedná o tzv. „slepé“ komunikace, kde silnice končí a je třeba se vrátit stejnou cestou zpět. Pro někoho to může být nuda, ale to je předsudek. Stoupání jsou hodnotná, náročná a výhledy neméně úchvatné. A co je důležité – tyto cesty nejsou tak frekventované jako hlavní tahy.

Kdo si chce kopce v Alpách pořádně užít a projet se na kole, přijíždí většinou autem a řeší otázku, kde ho nechat a jak se k němu vrátit. Tato kniha vám v tom bude dobrým rádcem.
Ať se vypravíte do Alp za rekreační cyklistikou spojenou s poznáváním nebo si pojedete zvýšit svoji fyzickou kondici, přejeme vám šťastnou cestu, dobré počasí a spoustu příjemných zážitků.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Tam, kde cesty končí. Nejkrásnější alpské výjezdy a sjezdy. Rakousko / Německo, Švýcarsko do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Tam, kde cesty končí. Nejkrásnější alpské výjezdy a sjezdy. Rakousko / Německo, Švýcarsko .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Tam, kde cesty končí. Nejkrásnější alpské výjezdy a sjezdy. Rakousko / Německo, Švýcarsko (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Tam, kde cesty končí. Nejkrásnější alpské výjezdy a sjezdy. Rakousko / Německo, Švýcarsko bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 
Knihkupectví / PŘIPRAVUJEME / Tam, kde cesty končí. Nejkrásnější alpské výjezdy a sjezdy. Rakousko / Německo, Švýcarsko