Tamtamy času - Nová Guinea, svět, o kterém jsme si mysleli, že už neexistuje

Kód: 7217184

Úplný název:

Tamtamy času - Nová Guinea, svět, o kterém jsme si mysleli, že už neexistuje (kol.): Nová Guinea - Svet, o kterém jste si mysleli, že už neexistuje

Autor a popis:

Kol., , 328 stran, jazyk - čeština, 2002

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
568 Kč (798 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Novou Guineu Vám představí více více než 300 barevných fotografií.

V této knize se poprvé potkávají největší legendy českého cestování Jiří Hanzelka & Miroslav Zikmund a Miloslav Stingl.

Pomyslní sokové z vrcholu cestovatelské popularity publikují poprvé společně, aby se podělili o své zážitky z jedinečného ostrova Nové Guineji. Kromě materiálů těchto největších es našeho cestování přináší kniha i rozsáhlý text Rudolfa Švaříčka o dobrodružných výpravách hluboko do nitra ostrova.

Přínos této nádherné publikace je o to významnější, že nepřináší zprávy pouze o jednorázové návštěvě či expedici, ale očima známých českých cestovatelů tří generací mapuje situaci na ostrově v průběhu více než čtyřiceti let jeho novodobé historie.

Knize na barvitosti ještě přidává fakt, že se její autoři liší nejen v čase, ale i v úhlu pohledu. Každý z nich je jiný, svérázný. Vzhledem k tomu, že počty zemí, které každý z nich navštívil, se počítají v desítkách, mají s čím srovnávat.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Tamtamy času - Nová Guinea, svět, o kterém jsme si mysleli, že už neexistuje do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Tamtamy času - Nová Guinea, svět, o kterém jsme si mysleli, že už neexistuje.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Tamtamy času - Nová Guinea, svět, o kterém jsme si mysleli, že už neexistuje (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Tamtamy času - Nová Guinea, svět, o kterém jsme si mysleli, že už neexistuje bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Tamtamy času - Nová Guinea, svět, o kterém jsme si mysleli, že už neexistuje doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Cestování

 
Knihkupectví / Náš svět / Cestování / Tamtamy času - Nová Guinea, svět, o kterém jsme si mysleli, že už neexistuje