Tanec mezi paragrafy

Kód: 8762411

Úplný název:

Tanec mezi paragrafy (Janeček Jaroslav, Smílek Jaroslav):

Autor a popis:

Janeček Jaroslav, AOS Publishing, 176 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
219 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

JUDr. Janeček takovým advokátem byl. A protože neměl ve zvyku nic skrývat, zařadila se právě jeho kniha k těm, které občas nazýváme „kontroverzními“. A podobně to nejspíš cítili někteří z těch, jimž se její první vydání příliš nezamlouvalo – možná protože se v knize buď poznali, nebo jsou v ní přímo uvedeni. Naštěstí se (snad) demokratická společnost vyznačuje tím, že se otevřené názory a výpovědi nesnaží zamlžovat a skrývat, ale že respektuje právo veřejnosti na přístup k informacím i na vlastní názor.
Toto své právo veřejnost deklarovala takovým zájmem o tuto knihu, že to vedlo k jejímu druhému doplněnému vydání – bohužel již po autorově smrti.

Co všechno se odehrává v průběhu řešení jakékoli kauzy – od těch nevýznamných až po ty, které mnohdy zásadním způsobem ovlivňují život jednotlivce i společnosti? Jaké jsou skutečné vztahy mezi policejními vyšetřovateli, advokáty a soudci? Existují nějaké tlaky ze strany bohatých a vlivných kruhů v pozadí? Jakou roli hrají osobní zájmy politiků, obchodníků a tajemných lobbistů? A nakolik jsou paragrafy ohebné? To jsou otázky vpravdě ožehavé a bolavé jako rána elektrickým obuškem. I z tohoto pohledu je právě kniha JUDr. Janečka mimořádným inspiračním zdrojem...
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Tanec mezi paragrafy do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Tanec mezi paragrafy.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Tanec mezi paragrafy (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Tanec mezi paragrafy bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Tanec mezi paragrafy doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura