Tao koně - Cesta ženy k uzdravení a transformaci

Kód: 7370266

Úplný název:

Tao koně - Cesta ženy k uzdravení a transformaci (Kohanov Linda): Cesta ženy k uzdravení a transformaci

Autor a popis:

Kohanov Linda, Synergie, 366 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
210 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.9.2017 dopoledne. 
 

V knize Tao koně Linda Kohanov vypráví o svém objevování duchovní podstaty koní za pomoci mytologie, vědeckého výzkumu i svých vlastních zážitků. Neobyčejný příběh o léčitelských schopnostech koní a vzájemné komunikaci obrací naruby náš konvenční pohled na tato obdivuhodná zvířata. Autorka také pátrá po duchovních principech stojících v pozadí magického propojení mezi koněm a člověkem – v jehož důsledku koně vnímají a reagují na nepatrné změny v lidském rozpoložení. Objevuje v koních prastarý pramen ženské moudrosti a ukazuje, jak tato moudrost dokáže člověka uzdravit a posílit. Časem objevila i neobyčejnou schopnost koní probouzet i v lidech intuici zrcadlením autentických pocitů, které chtějí skrýt – což z nich činí velice účinné terapeutické pomocníky a učitele. Linda popisuje jemné emocionální, až jasnozřivé prožitky, které zažívala po čase stráveném interakcí se stádem. Podrobně se věnuje technikám, které na základě svých zážitků vypracovala, aby s pomocí koní i svým studentům pomohla posílit a propojit vnímání sama sebe v tělesné a duševní jednotě a uvědomit si své mimosmyslové schopnosti.

Dovedným promísením „nadpřirozena“, totiž svých věšteckých snů spolu s výzkumem v rámci své rozsáhlé hipoterapeutické praxe Linda Kohanov vytvořila neobyčejné dílo, které jistě zaujme jak dlouholeté jezdce, tak čtenáře, zajímající se o zkoumání nejhlubších vztahů a vazeb mezi zvířetem a člověkem.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Tao koně - Cesta ženy k uzdravení a transformaci do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Tao koně - Cesta ženy k uzdravení a transformaci .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Tao koně - Cesta ženy k uzdravení a transformaci (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Tao koně - Cesta ženy k uzdravení a transformaci bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Tao koně - Cesta ženy k uzdravení a transformaci doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Tao koně - Cesta ženy k uzdravení a transformaci