Tao zdravého stravování - Dietní moudrost podle tradiční čínské medicíny

Kód: 9047752

Úplný název:

Tao zdravého stravování - Dietní moudrost podle tradiční čínské medicíny (Flaws Bob): Dietní moudrost podle tradicní cínské medicíny

Autor a popis:

Flaws Bob, Anahita s.r.o., 128 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
206 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Kniha je vhodná nejen pro gurmány na čínskou kuchyni, ale zejména napomůže laikům rychle se v čínské kuchyni zorientovat a pochopit skladbu potravin s ohledem na jejich zdraví.
Autor revolučním způsobem popisuje všechny běžné vitamíny, minerály a aminokyseliny tak, jako kdyby to byly tradiční čínské léky. Následuje popis přibližně 200 obvyklých západních potravin z pohledu čínské medicíny. Ke každé potravině vysvětluje její povahu, chuť funkci a indikace z hlediska čínské medicíny. Čtenář vyzbrojený touto informací může zjistit, zda jsou určité potraviny pro něho vhodné či nikoli.. Kniha je vhodná pro laiky s malou nebo žádnou předchozí znalostí čínské medicíny. Součástí knihy jsou recepty čínské kuchyně.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Tao zdravého stravování - Dietní moudrost podle tradiční čínské medicíny do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Tao zdravého stravování - Dietní moudrost podle tradiční čínské medicíny.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Tao zdravého stravování - Dietní moudrost podle tradiční čínské medicíny (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Tao zdravého stravování - Dietní moudrost podle tradiční čínské medicíny bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Tao zdravého stravování - Dietní moudrost podle tradiční čínské medicíny doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Tao zdravého stravování - Dietní moudrost podle tradiční čínské medicíny