Tatra 805 - historie, takticko–technická data, modifikace

Kód: 2475201

Úplný název:

Tatra 805 - historie, takticko–technická data, modifikace (Frýba Jiří): historie, takticko-technická data, modifikace

Autor a popis:

Frýba Jiří, Grada, 192 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
297 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.9.2017 dopoledne. 
 

Nákladní automobil Tatra 805 vznikl na počátku 50. let 20. století, v době, kdy se celá Evropa stále ještě vzpamatovávala z následků druhé světové války. Tento terénní vůz byl vyvinut na objednávku armády, kde byl využíván v mnoha provedeních, ovšem našel své uplatnění i v civilním sektoru. Sloužil především jako základ pro různé vojenské aplikace, jejichž šíře a variabilita jistě každého překvapí. Publikace nabízí velmi zajímavý přehled verzí známých typů vozu, ale i vozidla prototypová a projektovaná. Výklad doplňuje množství dosud nikde nepublikovaných fotografií, unikátních technických údajů a výkresů.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Tatra 805 - historie, takticko–technická data, modifikace do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Tatra 805 - historie, takticko–technická data, modifikace.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Tatra 805 - historie, takticko–technická data, modifikace (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Tatra 805 - historie, takticko–technická data, modifikace bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Tatra 805 - historie, takticko–technická data, modifikace doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Encyklopedie, slovníky

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Encyklopedie, slovníky / Tatra 805 - historie, takticko–technická data, modifikace