Team Deutsch - Němčina pro 8. a 9. ročník ZŠ - Učebnice

Kód: 8690673

Úplný název:

Team Deutsch - Němčina pro 8. a 9. ročník ZŠ - Učebnice (kol.): Nemcina pro 8. a 9. rocník základních škol Ucebnice

Autor a popis:

Klett, 146 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
217 Kč (279 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Učebnice němčiny pro počáteční výuku němčiny na 2. stupni základních škol (pro žáky 7./8.-9. tříd) aktuálně reaguje na požadavky Rámcového vzdělávacího programu a zařazení němčiny jako 2. cizího jazyka. Učebnice přináší efektivní metodu učení - jasná struktura, rovnoměrná progrese, různorodé typy cvičení, atraktivní grafické zpracování - moderní layout, mladistvý styl ilustrací, barevnost a přitažlivost, autentické texty, živý jazyk.
Učebnice obsahuje 12 lekcí po 8 stranách s tematikou blízkou mladým lidem. Každou lekci uvádí vstupní strana, kde jsou shrnuty cíle lekce, a uzavírá strana „Im Team“ s projekty, hrami a návrhy pro skupinovou práci. Slovní zásoba a gramatika je prezentována v oddíle „Baukasten“ na každé pravé straně. Na konci učebnice je německo-český tematický slovník k aktivnímu osvojení slovní zásoby a abecední slovník. Nedílnou součástí jsou 2 audio CD se všemi poslechovými texty z učebnice a pracovního sešitu sloužící k nácviku poslechu s porozuměním.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Team Deutsch - Němčina pro 8. a 9. ročník ZŠ - Učebnice do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Team Deutsch - Němčina pro 8. a 9. ročník ZŠ - Učebnice.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Team Deutsch - Němčina pro 8. a 9. ročník ZŠ - Učebnice (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Team Deutsch - Němčina pro 8. a 9. ročník ZŠ - Učebnice bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Team Deutsch - Němčina pro 8. a 9. ročník ZŠ - Učebnice doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Team Deutsch - Němčina pro 8. a 9. ročník ZŠ - Učebnice