Technický slovník naučný - CD-ROM

Kód: 3728103

Úplný název:

Technický slovník naučný - CD-ROM (kol.):

Autor a popis:

LEDA, 0 stran, jazyk - čeština, 2008

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
1 085 Kč (1 490 Kč)
  / ks  
koupit
 

Elektronická verze unikátní česká encyklopedie shrnující poznatky o stavu a vývoji techniky, technologie a materiálového inženýrství na počátku 21. století. Kolektiv více než 150 autorů a konzultantů z akademického prostředí zpracovává příslušné pojmosloví s důrazem na nové disciplíny i prudce se rozvíjející tematiku, která svým dosahem daleko přesahuje hranice oboru. Zaměřuje se také na historické reálie zejména v těch oblastech, kde se prosadily české osobnosti a objevy.
Hlavních oborů je ve slovníku zastoupeno 28 (abecedně vzato od architektury a urbanismu přes elektrotechniku, požárnictví, strojírenství a stavebnictví až po životní prostředí), podoborů je celkem 130. Zahrnuty jsou jak obory „klasické “, tak ty, jejichž váha vzrostla v posledních letech - ať už je to radioelektronika a telekomunikace, manipulátory a roboty, řídicí technika, informační technologie nebo životní prostředí.
Elektronická verze využívá programových výhod projektu LEDA - Slovníková databáze, v jehož rámci lze data nejen fulltextově vyhledávat s ohledem na české tvarosloví a řadu komfortních parametrů, ale také je oborově filtrovat, popřípadě slučovat s dalšími slovníkovými či encyklopedickými fondy nakladatelství LEDA.
Encyklopedie je určena profesionálům v technických oborech, manažerům, studentům a široké technicky zaměřené veřejnosti i všem dalším zájemcům o kvalitní věcné informace. Technici se středoškolským vzděláním využijí přehled poznatků ze svých domovských oborů a z oborů souvisejících. Pro vysokoškolsky vzdělané techniky budou užitečné informace z jiných oborů, než ve kterých jsou specialisty.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Technický slovník naučný - CD-ROM do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Technický slovník naučný - CD-ROM.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Technický slovník naučný - CD-ROM (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Technický slovník naučný - CD-ROM bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Technický slovník naučný - CD-ROM doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Encyklopedie, slovníky