Technika Mindfulness - Jak se vyvarovat duševní prokrastinace pomocí všímavosti a bdělé po

Kód: 2475213

Úplný název:

Technika Mindfulness - Jak se vyvarovat duševní prokrastinace pomocí všímavosti a bdělé po (Hasson Gill): Jak se vyvarovat duševní prokrastinace pomocí všímavosti a bdělé pozornosti

Autor a popis:

Hasson Gill, Grada, 240 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
254 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 29.11.2017 dopoledne. 
 

Bojujete občas s nedostatkem motivace a silné vůle? Jste pořád ve stresu? Přistihnete se někdy, že druhé posloucháte jen tak na půl ucha? Pochybujete o sobě? Právě na vás čekají praktické návody a rady, jak se prostřednictvím techniky mindfulness vypořádat s nepříjemnými emocemi a složitými situacemi. Technika mindfulness je schopnost být duchem přítomný tady a teď. Je to stav, ve kterém je člověk pozorný a všímavý k tomu, co se děje v přítomném okamžiku. Všímavost má celou řadu příznivých účinků na lidskou psychiku, například redukuje stres a zvyšuje radost ze života. Kniha čtenáři nabízí jak teoretický přehled základních principů všímavosti, tak celou řadu inspirativních návodů a tipů, jak tyto principy uplatňovat v každodenním životě.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Technika Mindfulness - Jak se vyvarovat duševní prokrastinace pomocí všímavosti a bdělé po do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Technika Mindfulness - Jak se vyvarovat duševní prokrastinace pomocí všímavosti a bdělé po.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Technika Mindfulness - Jak se vyvarovat duševní prokrastinace pomocí všímavosti a bdělé po (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Technika Mindfulness - Jak se vyvarovat duševní prokrastinace pomocí všímavosti a bdělé po bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Technika Mindfulness - Jak se vyvarovat duševní prokrastinace pomocí všímavosti a bdělé po doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Astrologie

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Astrologie / Technika Mindfulness - Jak se vyvarovat duševní prokrastinace pomocí všímavosti a bdělé po