Techniky kresby: Přes 200 tipů, rad a ukázek názorných postupů

Kód: 7413243

Úplný název:

Techniky kresby: Přes 200 tipů, rad a ukázek názorných postupů (kol.):

Autor a popis:

Zoner Press, 176 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad Ládví
 
 
 
 
 
233 Kč (329 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2017 dopoledne. 
 

Naučte se kreslit různými technikami pod vedením zkušeného mistra.

Tato kniha vás zasvětí do všech možných technik kresby a použití médií, ať už známých či trochu netradičních, a také vám pomůže otevřít mysl kreativitě i neobvyklým postupům. Publikace je nabitá informacemi o všem, co potřebujete vědět k tomu, abyste zakrátko mohli začít skicovat, kreslit a rychle se ve své tvorbě zlepšovat. Najdete zde přes 200 tipů a krok za krokem popsaných technik kresby, uspořádaných v logickém sledu, ve kterém je budete potřebovat, spolu s rychlými řešeními a opravami běžných problémů. Vše je doplněno názornými obrázky. Dále se naučíte, jak své dílo zarámovat, skladovat a rovněž jak tvořit kresbu na zakázku!

Autorka Donna Krizeková je členkou americké asociace umění, své tvorbě, zahrnující vše od portrétů přes krajiny po architekturu, se věnuje již přes 30 let, její díla jsou zahrnuta ve sbírkách mnoha galerií a institucí.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Techniky kresby: Přes 200 tipů, rad a ukázek názorných postupů do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Techniky kresby: Přes 200 tipů, rad a ukázek názorných postupů.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Techniky kresby: Přes 200 tipů, rad a ukázek názorných postupů (hodnotilo 2 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Techniky kresby: Přes 200 tipů, rad a ukázek názorných postupů bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Techniky kresby: Přes 200 tipů, rad a ukázek názorných postupů doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Tvůrčí nápady

 
Knihkupectví / Hobby a domácnost / Tvůrčí nápady / Techniky kresby: Přes 200 tipů, rad a ukázek názorných postupů