Technokněží

Kód: 7449482

Úplný název:

Technokněží (Jodorowsky Alejandro, Janjetov Zoran):

Autor a popis:

Jodorowsky Alejandro, Janjetov Zoran, Crew, 406 stran, jazyk - čeština, 2017

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
718 Kč (999 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.2.2018 dopoledne. 
 

DALŠÍ EPICKÝ PŘÍBĚH ZE SVĚTA METABARONŮ A INCALU.

"Naučil jsem se lhát, zrazovat, šidit, krást, zneužívat a ničit druhé, jen abych zmnožil své jmění. Prostě vše, co potřebuje správný technokněz..."

Produkt brutálního znásilnění, alabastrově bílý chlapec s příhodným jménem Albino, má jeden jediný cíl. Stát se členem řádu technokněží a stvořit videohry, které ovlivní všechny občany v galaxii... nebo zemřít při snaze toho dosáhnout. Což se mu může velmi lehko přihodit, protože cesta k tomu stát se technoknězem je složitá a Albino bude muset absolvovat mnoho smrtících zkoušek.
A tím jeho cesta teprve začíná. Nebezpečí číhají ve virtuální realitě, v politických intrikách i v barbarství vyzbrojeném nejmodernější technikou. Nemluvě o jeho sourozencích... a o ničivém techno moru, který postupně zamořuje galaxii.

Pokud je Incal o mystické cestě za osvícením a Kasta metabaronů má blízko k řeckým tragédiím, Technokněží si berou inspiraci z Bible a příběhu nalezence, který má vyvést národ do země zaslíbené. Sledujeme jak jeho cestu k velkolepému cíli skrz celou galaxii, tak dospívání a pouť k sebepoznání. Jodorowsky v Technokněžích spojuje techniku s duchovnem. Stvořil něco zcela nového: mystický kyberpunk.


 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Technokněží do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Technokněží.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Technokněží (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Technokněží bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Technokněží doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Sci-fi, fantasy pro dospělé