Technologie II pro 2.r. SOU oboru truhlář pro výrobu nábytku

Kód: 8592091

Úplný název:

Technologie II pro 2.r. SOU oboru truhlář pro výrobu nábytku (Křupalová Zdeňka): pro 2. rocník SOU oboru truhlár pro výrobu nábytku

Autor a popis:

Křupalová Zdeňka, SOBOTÁLES, 116 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
132 Kč (140 Kč)
  / ks  
koupit
 

Učebnice seznamuje žáky s problematikou výroby nábytku. V první části je učivo zaměřeno na technologii lepení dřeva, dýhování ploch a úpravy boků včetně speciálních způsobů úprav (nalepování fólií a laminátů, úpravy tvarovaných boků). Ve druhé části učebnice je zpracována problematika tvarování dřeva a dřevních materiálů ohýbáním, tvarování se současným lepením a tvarovým lisováním. Třetí část se zabývá strojním opracováním dřeva a dřevěných materiálů. V dalších částech je pak rozvedena technologie povrchové úpravy výrobků a montáž výrobků jako poslední fáze výrobního procesu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Technologie II pro 2.r. SOU oboru truhlář pro výrobu nábytku do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Technologie II pro 2.r. SOU oboru truhlář pro výrobu nábytku.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Technologie II pro 2.r. SOU oboru truhlář pro výrobu nábytku (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Technologie II pro 2.r. SOU oboru truhlář pro výrobu nábytku bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Technologie II pro 2.r. SOU oboru truhlář pro výrobu nábytku doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro SŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro SŠ / Technologie II pro 2.r. SOU oboru truhlář pro výrobu nábytku