Tělo, duše a jejich spasení - Kapitoly o moci, nemoci a psychosomatice

Kód: 2002371

Úplný název:

Tělo, duše a jejich spasení - Kapitoly o moci, nemoci a psychosomatice (Komárek Stanislav): aneb Kapitoly o moci, nemoci a psychosomatice

Autor a popis:

Komárek Stanislav, Academia, 208 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
172 Kč (250 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Spasit duši, jako chtěla středověká církev, nebo spasit tělo, jak doufá současná medicína? Jak je to vlastně s naším vztahem ke smrtelnosti? Jak se historicky vyvíjela koncepce duality duše a těla? Proč má psychosomatické pojetí v medicíně takovou obtíž se prosadit, ač by bylo mnohem levnější než technicistní medicína? Jak se psychosomatické myšlení ve starověku i novověku vlastně vyvíjelo? Co je patologické a co normální? Je nemoc opravdu to, co nechceme, nebo představuje také sociální kapitál, pro nemocné i pro lékaře? Kam se ubírá medicínské péče? A ještě víc se dozvíte v nové knize Stanislava Komárka.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Tělo, duše a jejich spasení - Kapitoly o moci, nemoci a psychosomatice do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Tělo, duše a jejich spasení - Kapitoly o moci, nemoci a psychosomatice.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Tělo, duše a jejich spasení - Kapitoly o moci, nemoci a psychosomatice (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Tělo, duše a jejich spasení - Kapitoly o moci, nemoci a psychosomatice bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Tělo, duše a jejich spasení - Kapitoly o moci, nemoci a psychosomatice doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Tělo, duše a jejich spasení - Kapitoly o moci, nemoci a psychosomatice