Tělo jako posilovna - Bible posilovacích cviků vlastní vahou

Kód: 8931136

Úplný název:

Tělo jako posilovna - Bible posilovacích cviků vlastní vahou (Lauren Mark, Clark Joshua): Bible posilovacích cviku vlastní váhou

Autor a popis:

Lauren Mark, Clark Joshua, TIMY Partners s.r.o., 181 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
209 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
 

Nejjednodušší pojetí fitness všech dob. Program, s nímž se dostanete do skvělé formy. Od kondičního trenéra jednotek speciálních operací, důmyslně jednoduchý, s rychlými výsledky a možností dělat ho kdekoli. Jak se během posledního desetiletí zvyšovaly požadavky na jednotky speciálních operací, byl elitní trenér Mark Lauren v přední linii, trénoval téměř tisíc vojáků a v rekordně krátkém čase z nich udělal štíhlé a silné jedince. A nyní se o tajemství úžasně efektivního programu podělí i s obyčejnými lidmi - jsou to jednoduchá cvičení, která nevyžadují nic jiného než váhu vašeho vlastního těla, aby vám pomohly dosáhnout maxima ve fyzické kondici a vypadat líp než kdy předtím. Vyzbrojeni motivačními technikami Marka Laurena, jeho tréninkovým rogramem a radami týkajícími se stravy uvidíte rychlé výsledky díky pouze 30 minutám cvičení denně, čtyřikrát týdně - ať už v obývacím pokoji, na dvorku, v garáži, hotelovém pokoji nebo kanceláři. Laurenovy cviky budují více svalů na vyšování metabolismu než vzpírání, pálí více tuku než aerobik a jsou také bezpečnější, protože cvičení vahou vlastního těla rozvíjí rovnováhu a stabilitu, což pomáhá předcházet zranění. Vyberte si svou cvičební úroveň - základní, první kategorie, master a elitu - a začněte. Řiďte se zřetelnými pokyny pro 125 cvičení, která posilují každičký sval v těle od krku po kotníky. Zapomeňte na členství v posilovnách, činky a výmysly z reklam. Jsou to všechno jen náhražky nejúčinnějšího posilovacího stroje na světě, věci, bez níž nikdy nejste: vašeho vlastního těla.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Tělo jako posilovna - Bible posilovacích cviků vlastní vahou do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Tělo jako posilovna - Bible posilovacích cviků vlastní vahou.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Tělo jako posilovna - Bible posilovacích cviků vlastní vahou (hodnotilo 5 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Tělo jako posilovna - Bible posilovacích cviků vlastní vahou bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 3).
 
 
 

S Tělo jako posilovna - Bible posilovacích cviků vlastní vahou doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Sport

 
Knihkupectví / Volný čas / Sport / Tělo jako posilovna - Bible posilovacích cviků vlastní vahou