Téměř ctihodná liga pirátů 1 - Poklad čarodějky ze severu

Kód: 7491069

Úplný název:

Téměř ctihodná liga pirátů 1 - Poklad čarodějky ze severu (Carlsonová Caroline): Témer ctihodná liga pirátu

Autor a popis:

Carlsonová Caroline, Host, 312 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
192 Kč (279 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Hilary Westfieldová odjakživa snila o tom, že bude pirátkou. Netouží po ničem jiném než se plavit po Širých mořích a hledat magický poklad. A získat aspoň trošku uznání od svého otce, zkušeného admirála. Ale Téměř ctihodná liga pirátů odmítne Hilaryinu přihlášku, protože dívky nepřijímá, a Hilaryin otec ji namísto toho pošle do Penzionátu slečny Pimmové pro jemné dámy. Čeká se od ní, že bude nosit vlněné šaty (spodničky se neposkytují) a se zápalem se vrhne do předmětů jako valčík pro nadšené začátečníky. Škola slečny Pimmové ve všech směrech naplňuje Hilaryiny nejhorší představy. Ale opravdový pirát nikdy nedopustí, aby se mu zoufalé okolnosti postavily do cesty.
Po naprosto úděsném prvním týdnu Hilary ze školy uteče a uchází se o práci u piráta na volné noze známého jako Postrach Jižních teritorií. Ten jí nabídne místo ve své posádce pod jednou podmínkou: Hilary musí najít slavný poklad, o němž se říká, že obsahuje ztracenou magii království. Ale jak má pirátka najít poklad, když její mapa je k ničemu a posádka se skládá z vychovatelky, špióna a papouška — a kamenného chrliče v podobě draka, kterému se líbí, když ho drbou za ušima? Co si má počít pirátka Hilary, když ji slečna Pimmová pronásleduje po Širých mořích na lodi plné studentek školy?

A především — co udělá pirátka, když se z podlého ničemy, který také pátrá po pokladu, vyklube někdo zcela nečekaný? Hilary má jedinou jistotu: pokud poklad nenajde, pošlou ji zpátky do školy slečny Pimmové a už nikdy se nestane pirátem. A to nesmí dopustit!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Téměř ctihodná liga pirátů 1 - Poklad čarodějky ze severu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Téměř ctihodná liga pirátů 1 - Poklad čarodějky ze severu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Téměř ctihodná liga pirátů 1 - Poklad čarodějky ze severu (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Téměř ctihodná liga pirátů 1 - Poklad čarodějky ze severu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Téměř ctihodná liga pirátů 1 - Poklad čarodějky ze severu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Téměř ctihodná liga pirátů 1 - Poklad čarodějky ze severu