Temný rubín

Kód: 7303590

Úplný název:

Temný rubín (Jackson Lisa):

Autor a popis:

Jackson Lisa, Domino, 350 stran, jazyk - CZ, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
167 Kč (209 Kč)
  / ks  
koupit
 

Dohodnutý sňatek vydal lady Gwyn na milost a nemilost baronu Roderickovi z Rhyddu, jenž je pro celý kraj ztělesněním zla. Své dvě předchozí manželky zavraždil jen proto, že mu neporodily syna, a Gwyn se obává, že pokud ani ona nedá baronovi dědice, stihne ji stejně krutý osud jako její předchůdkyně.
A pak se jedné noci v její ložnici objeví zloděj. Ukradený prsten s temným rubínem svírá v dlani, když ho Gwyn objeví skrytého za závěsem. A protože zoufalství nás ponouká k nečekaným činům, nabídne paní domu nezvanému návštěvníkovi obchod: svobodu a štědrou odměnu za tři noci lásky. A když se devět měsíců po Trevinově odjezdu narodí chlapec, nic netušící baron jej přijme za vlastního.
Trevin však ani po třinácti letech nedokáže zapomenout na lady Gwyn, jejich chvíle vášně a společného syna. Když se pak dozví, že chlapci hrozí nebezpečí, bez váhání vyrazí na baronovo sídlo. Tam stačí jediný okamžik a dávní milenci zjistí, že jejich touha neuhasla - a že je ve skutečnosti pojí i vzletnější city…
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Temný rubín do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Temný rubín.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Temný rubín (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Temný rubín bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Temný rubín doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Romány pro ženy