Temný rytíř trilogie - limitovaná dárková edice (5Blu-ray)

Kód: 6534184

Úplný název:

Temný rytíř trilogie - limitovaná dárková edice (5Blu-ray) (kol.):

Autor a popis:

Kol., , 0 stran, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
1 033 Kč (1 199 Kč)
  / ks  
koupit
 

KOMPLETNÍ TRILOGIE O TEMNÉM RYTÍŘI - LIMITOVANÁ DÁRKOVÁ EDICE OBSAHUJE BONUSOVÝ MATERIÁL ZE VŠECH TŘÍ FILMŮKolekce obsahuje:Batman začíná (Blu-ray)(Batman Begins))2005 / Akční, Dobrodružný, Kriminální, Thriller / 139 minut / USAUznávaný režisér Christopher Nolan objevuje počátky legendárního Temného rytíře. Vraždou rodičů poznamenaný miliardář Bruce Wayne (Christian Bale) cestuje světem a hledá způsob, jak bojovat....(více)Temný Rytíř (2Blu-ray)(Dark Knight 2BD)2008 / Sci-Fi, Drama, Mysteriozní, Thriller / 153 minut / USAPokračování filmu Batman začíná Temný rytíř znovu spojilo režiséra Christophera Nolana a hvězdu Christiana Balea, který si zopakoval roli Batmana/BruceWayna v nekončícím boji se zločinem. S pomocí poručíka Jima Gordona a návladního Harveyho Denta Batman vyráží do ulic Gothamu, aby vymýtil organizovaný zločin jednou provždy. Vzniklý triumvirát je velmi efektivní. Ale brzy se všichni stanou lovnou zvěří v šílené hře zločineckého génia, známého jako Joker, který rouzpoutá v Gothamu skutečnou anarchii a dotlačí Batmana blízko k překročení tenké hranice mezi hrdinou a zloduchem. Heath Ledger jako....(více)Temný rytíř povstal (2Blu-ray)(Dark Knight Rises)2012 / Akční, Kriminální, Drama, Thriller / 165 minut / USA, Velká BritánieFILM CHRISTOPHERA NOLANAPŘES TŘI HODINY BONUSOVÉHO MATERIÁLU, VČETNĚ:BATMOBIL – Poprvé v historii máte možnost vidět všech pět Batmobilů pohromadě. Ponořte se do každého detailu nejděsivější zbraně Batmanova arzenálu a užijte si všechny detaily vývoje tohoto technologického zázraku a kulturní ikony. RYTÍŘŮV KONEC – Podrobná sonda do tvůrčího procesu režiséra Christophera Nolana a jeho produkčního týmu, aneb....(více)
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Temný rytíř trilogie - limitovaná dárková edice (5Blu-ray) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Temný rytíř trilogie - limitovaná dárková edice (5Blu-ray).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Temný rytíř trilogie - limitovaná dárková edice (5Blu-ray) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Temný rytíř trilogie - limitovaná dárková edice (5Blu-ray) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Temný rytíř trilogie - limitovaná dárková edice (5Blu-ray) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Filmy

 
Knihkupectví / Filmy / Temný rytíř trilogie - limitovaná dárková edice (5Blu-ray)