Temný trh

Kód: 7363522

Úplný název:

Temný trh (Glenny Misha): Kyberzlodeji, kyberpolicisté a vy

Autor a popis:

Glenny Misha, Argo, 272 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
288 Kč (398 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Internet změnil fungování celé společnosti, a to včetně zločinu. Vedl ke vzniku zcela nových forem takzvané kybernetické kriminality. Kniha popisuje vývoj obrovského byznysu, jehož nejběžnější formou je obchodování s kradenými údaji o platebních kartách a jejich využívání, zahrnuje však i podvody s elektronickým bankovnictvím a všechny kriminální aktivity umožněné průniky do datových i mobilních sítí včetně průlomů do mezibankovní komunikace.
Při tomto spektru aktivit pak nikoho neudiví, že tajemní hackeři a crackeři z bezpečí svých zešeřelých pracoven kradmo stahují z účtů každého z nás částky, jež jsou dohromady mnohem větší, než kolik utrží kolumbijská narkomafie. Na příběhu několika podvodníků i jejich skupin autor ukazuje, jak se obor odnikání vyhrazený původně technologickým nadšencům postupně integroval do světa organizovaného zločinu. Z druhé strany pak odvíjí příběh boje policejních složek s internetovou kriminalitou, která překračuje hranice jedné země.

Vstoupíme do světa agentů provokatérů, komplikovaných mezinárodních vztahů i vzájemně si konkurujících tajných služeb. Nikdy nevíte, kdo sedí u počítače proti vám, kým je ve skutečném životě a jakou identitu jen předstírá. Takový je Temný trh...
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Temný trh do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Temný trh.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Temný trh (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Temný trh bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Temný trh doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu