Ten den jsem se rozhodl zemřít - Mrazivý příběh šikanovaného chlapce

Kód: 2492556

Úplný název:

Ten den jsem se rozhodl zemřít - Mrazivý příběh šikanovaného chlapce (Destin Jonathan):

Autor a popis:

Destin Jonathan, Ikar, 152 stran, jazyk - CZ, 2015

Dostupnost:

Sklad Ládví
 
 
 
 
 
159 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.9.2017 dopoledne. 
 

Pět let trvající šikana ve škole i mimo ni, drastický pokus o sebevraždu upálením a zhruba pět let trvající léčení a boj o návrat k normálnímu životu… to je ve stručnosti obsah knihy - svědectví osmnáctiletého Jonathana zvaného Jojo. Obézní introvertní hošík trpící dyslexií se přímo nabízí jako terč nejprve posměšků, pak i vyhrůžek a bití. Má pocit, že mu nikdo nemůže pomoci a že by smrt byla vysvobozením. Dlouho se zaobírá tím, jak svůj život ukončit, až se po zhlédnutí nějakého dokumentu rozhodne upálit.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Ten den jsem se rozhodl zemřít - Mrazivý příběh šikanovaného chlapce do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Ten den jsem se rozhodl zemřít - Mrazivý příběh šikanovaného chlapce.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Ten den jsem se rozhodl zemřít - Mrazivý příběh šikanovaného chlapce (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Ten den jsem se rozhodl zemřít - Mrazivý příběh šikanovaného chlapce bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Ten den jsem se rozhodl zemřít - Mrazivý příběh šikanovaného chlapce doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literární biografie

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Literární biografie / Ten den jsem se rozhodl zemřít - Mrazivý příběh šikanovaného chlapce