Ten lidský svět - Úvahy o lidské společnosti a společenských systémech

Kód: 2050631

Úplný název:

Ten lidský svět - Úvahy o lidské společnosti a společenských systémech (Šuráň Josef): Úvahy o lidské spolecnosti a spolecenských systémech

Autor a popis:

Šuráň Josef, NS Svoboda, 452 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
233 Kč (339 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.10.2017 dopoledne. 
 

Ten lidský svět - jaký vlastně je? Bývá i velmi nelidský, plný útlaku, utrpení a válek, a navzdory dnešnímu vědeckému poznání plný až osudných omylů. Často věří v něco, co není, a nevěří v to, Co je; a v nepřekonatelných tradicích mnohde uctívá, co není, a neuctívá, To co by měl!

Pravda je prý však stejně pouze relativní a skutečná prý ani neexistuje. Ta se v tomto světě proto jen jako ,Popelka‘ krčí někde v koutku, umlčena někdy až fantaskními představami o jeho podstatě i smyslu. Podle moderní vědy jeho smysl ale ani neexistuje, neboť Vesmír a život v něm se prý vyvinuly jen nějak samy.

Vedle těchto nejrozšířenějších lidských omylů - podle jiného prý vhodným uspořádáním materiálních vztahů v lidské společnosti se vyřeší všechny její největší problémy. To vyúsťuje i do násilností a vede k problémům ještě větším!

Nezaměstnanost v rozvinutých zemích, zhoršení přírodního prostředí, globální oteplování, a mnohé jiné palčivé otázky současného světa také patří k tématům této knihy, jejíž text doprovází více než 100 autorových fotografií.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Ten lidský svět - Úvahy o lidské společnosti a společenských systémech do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Ten lidský svět - Úvahy o lidské společnosti a společenských systémech.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Ten lidský svět - Úvahy o lidské společnosti a společenských systémech (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Ten lidský svět - Úvahy o lidské společnosti a společenských systémech bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Ten lidský svět - Úvahy o lidské společnosti a společenských systémech doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Ten lidský svět - Úvahy o lidské společnosti a společenských systémech