Tenis - Kopp - 2. vydání

Kód: 7232350

Úplný název:

Tenis - Kopp - 2. vydání (Scholl Peter):

Autor a popis:

Scholl Peter, Kopp, 143 stran, jazyk - čeština, 2008

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
173 Kč (229 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.11.2017 dopoledne. 
 

V současné době pochopitelně stoupá poptávka po prvotřídních učebních pomůckách. Tato kniha si dělá ambice patřit mezi ně.
Je jasné, že ani dobrá kniha o tenisu nemůže nahradit zkušeného trenéra, avšak nejeden trenér by určitě ocenil, kdyby si jeho žáci osvojovali některé údery i metodou samostudia. K tomu by měla přispět i tato kniha, kterou Peter Scholl napsal na základě svých věcných znalostí i dlouholetých zkušeností vrcholového sportovce (hráč Davisova poháru) a trénera. Peter Scholl je první trenér tenisu, který byl v roce 1995 oceněn Německým svazem tenistů cenou „Hannes-Nüsslein-Pokal“(trenér roku).
Kniha obsahuje desítky barevných obrázků, které znázorňují jednotlivé fáze technicky správného provedení základních úderů a umožňují si je snadno a bez námahy osvojit. To pomůže všem, kteří se chtějí tenis dobře od základů naučit i těm, kteří se v něm chtějí zlepšit.
Navíc jsou zde podrobně popsány a vysvětleny speciální údery, u nichž se úmyslně přenáší rotace na míček a které neodmyslitelně patří k vrcholovému tenisu - údery topspin, čop, podání i údery od základní čáry. V této knize může získat užitečné tipy i profesionální tenista. Týká se to především kapitol „Využití techniky“ a „Taktika v praxi“, v nichž vědomě není vytyčená hranice mezi technikou resp. taktikou pro začátečníky a pokročilé.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Tenis - Kopp - 2. vydání do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Tenis - Kopp - 2. vydání.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Tenis - Kopp - 2. vydání (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Tenis - Kopp - 2. vydání bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Tenis - Kopp - 2. vydání doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Sport

 
Knihkupectví / Volný čas / Sport / Tenis - Kopp - 2. vydání