Tenisový génius Roger Federer a jeho pří

Kód: 8931133

Úplný název:

Tenisový génius Roger Federer a jeho pří (Stauffer René):

Autor a popis:

Stauffer René, TIMY partners, 296 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
240 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
 

Roger Federer po svém prvním wimbledonském vítězství v roce 2003 ovládl tenisový svět jako nikdo jiný před ním. Jeho hra se vyznačuje obávanou herní silou a jedinečnou kreativní technikou. Už v průběhu kariéry jej pokládají za nejlepšího hráče všech dob.
Získal sedmnáct grandslamových titulů a je čtyřnásobným nejúspěšnějším světovým sportovcem roku (2005, 2006, 2007, 2008). V roce 2008 slavil v Pekingu olympijské zlato ve čtyřhře a vrchol kariéry prožil v roce 2009 – vítězstvím na Roland Garros zkompletoval sbírku grandslamových turnajů!
V příštích letech sice uvolnil pozici světové jedničky Rafaelu Nadalovi a Novaku Djokovičovi, ale 9. července 2012 se švýcarský tenista na post nejlepšího tenisty světa podle žebříčku ATP vrátil vskutku impozantním způsobem - posedmé vyhrál Wimbledon. O několik týdnů později navíc na olympijském turnaji na londýnské trávě přidal stříbrnou medaili ve dvouhře.
Kniha nabízí množství překvapení a nových postřehů o hvězdě bez manýrů a o lidech po jeho boku. Sleduje Federerovo dětství, pokračuje objevem tenisového talentu mimořádných schopností a vrcholí nejdůležitějšími úspěchy, nevyhnutelnými prohrami a nakonec i jeho nadvládou coby sériového vítěze.
Federer navzdory svým mimořádným úspěchům neztratil skromnost a smysl pro to podstatné. Mezinárodní megahvězda a vyslanec UNICEF se hodně angažovaně a zodpovědně zasazuje ve prospěch sociálně slabých. Nadace Rogera Federera, kterou založil, podporuje děti v nouzi a mládežnický sport.

Kniha je aktualizací a rozšířeným novým vydáním původního Federerova životopisu Tenisový génius. Je to výjimečná biografie o výjimečném člověku a nejlepším tenistovi světa s mnoha fotografiemi.
 
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Tenisový génius Roger Federer a jeho pří do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Tenisový génius Roger Federer a jeho pří.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Tenisový génius Roger Federer a jeho pří (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Tenisový génius Roger Federer a jeho pří bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Tenisový génius Roger Federer a jeho pří doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Osobnosti a osudy

 
Knihkupectví / Historie / Osobnosti a osudy / Tenisový génius Roger Federer a jeho pří