Teorie čakra jógy - Cesta od podmíněnosti k potenciálu

Kód: 7336847

Úplný název:

Teorie čakra jógy - Cesta od podmíněnosti k potenciálu (Hu Barbora): Cesta od podmíněnosti k potenciálu

Autor a popis:

Hu Barbora, Fontána, 208 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
265 Kč (368 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.2.2018 dopoledne. 
 

Od svých dávných počátků až do dnešní doby nabyla jóga napříč proměnnými kontexty času a prostoru mnoha podob. Čítá nespočet škol, tradic, dílčích cest a nových směrů, avšak ve své podstatě zůstává stále jedna, stejně jako její cíl – soulad osobní esence s existencí. Ve svých mnoha úrovních a hloubkách obsahuje jednu spojující linku – princip souladu jako nutného předpokladu pro celistvost. Pro někoho tato celistvost znamená pochopení a rozvinutí jednoty mezi tělem a myslí, pro jiného mezi pohybem a dechem, pro dalšího harmonii mezi jednotlivými stránkami vlastní osobnosti, pro další existenciální rovnici, dávající univerzu řád.

Čakra jóga není ničím novým ani pseudotradičním. Je učením s vlastní dynamikou a vývojem. Je cestou vedoucí k pochopení vazeb mezi tělem a psychoemoční rovinou v duchu jemné tantrické fyziologie. Zároveň v sobě integruje poznatky z jiných polí vědění o člověku (hlubinná psychologie, kulturní antropologie aj). Je vhodnou mapou v širé krajině sebeobjevování. Mapou, která má potenciál přiblížit člověka k seberealizaci, pokud je ochoten vydat se na cestu.

Barbora Hu je učitelkou jógy a jóga terapie, absolventkou studijního oboru indologie a teorie a dějiny kultury na FF UK. Kniha Teorie čakra jógy – cesta od podmíněnosti k potenciálu vtěluje více než třináctiletou zkušenost autorky s různými vrstvami učení a praxe, samostatně i pod vedením různých učitelů. Srozumitelným způsobem soudobému člověku představuje tantrickou nauku o čakrách tak, aby z ní mohl čerpat a sloužila mu k růstu na osobní cestě k nadosobnímu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Teorie čakra jógy - Cesta od podmíněnosti k potenciálu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Teorie čakra jógy - Cesta od podmíněnosti k potenciálu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Teorie čakra jógy - Cesta od podmíněnosti k potenciálu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Teorie čakra jógy - Cesta od podmíněnosti k potenciálu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Teorie čakra jógy - Cesta od podmíněnosti k potenciálu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Duše a tělo

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Teorie čakra jógy - Cesta od podmíněnosti k potenciálu