Terapie uměním - Antistresové omalovánky pro nejpokročilejší

Kód: 7267562

Úplný název:

Terapie uměním - Antistresové omalovánky pro nejpokročilejší (kol.): Antistresové omalovánky pro nejpokrocilejší

Autor a popis:

Junior, 96 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
102 Kč (149 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 19.10.2017 dopoledne. 
 

Vítejte ve světě antistresových omalovánek! Zbavte se stresu vybarvováním uklidňujících obrazců. Vybarvování je pomalá, relaxační a meditativní činnost. Myšlenky se vám zpomalí, zklidníte se, zbavíte se stresu a naberete síly na další den.
Tato kolekce nabízí několik stupňů obtížnosti kreslení a vymalovávání od jednoduchých obrazců až po ty složitější s odstíny. Každý z originálních vzorů vám umožní ponořit se do klidu a pohody, které tak často postrádáme během našich uspěchaných dnů. Vybarvováním těchto omalovánek zkombinujete dva aspekty své mysli - soustředěnost a relaxaci. Ty by měly být vždy společné, protože čím jste klidnější, tím lépe váš mozek pracuje. Kreativní kreslení je jeden ze způsobů, jak dosáhnout vnitřní harmonie, duševního růstu a celkově dobrého pocitu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Terapie uměním - Antistresové omalovánky pro nejpokročilejší do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Terapie uměním - Antistresové omalovánky pro nejpokročilejší.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Terapie uměním - Antistresové omalovánky pro nejpokročilejší (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Terapie uměním - Antistresové omalovánky pro nejpokročilejší bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Terapie uměním - Antistresové omalovánky pro nejpokročilejší doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Antistresové omalovánky

 
Knihkupectví / Volný čas / Antistresové omalovánky / Terapie uměním - Antistresové omalovánky pro nejpokročilejší