Testy 2018 z českého jazyka pro žáky 5. a 7. tříd ZŠ

Kód: 7358279

Úplný název:

Testy 2018 z českého jazyka pro žáky 5. a 7. tříd ZŠ (kol.):

Autor a popis:

Kol., didaktis, 140 stran, jazyk - čeština, 2017

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
179 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 21.3.2018 dopoledne. 
 

Ve školním roce 2016/2017 se poprvé uskutečnily celoplošné jednotné přijímací zkoušky na víceletá gymnázia z českého jazyka a matematiky. Také ve školním roce 2017/2018 na některé žáky 5. a 7. tříd tyto zkoušky čekají. Tato publikace byla vytvořena, aby žákům s přípravou na ně pomohla tak, že je obeznámí s podobou přijímací zkoušky z českého jazyka a poskytne jim dostatek úloh k procvičení požadovaného učiva.

Publikace obsahuje přibližně 200 úloh na procvičení sedmi okruhů v rámci vzdělávací oblasti Český jazyk a literatura vymezených Specifikací požadavků vydaných CZVV:
pravidla českého pravopisu,
slovní zásoba a tvoření slov,
skladba, tvarosloví,
porozumění textu,
slohová výchova,
literární výchova
Úlohy odpovídají zadávaným typům úloh v didaktickém testu. Dvě třetiny úloh jsou pro žáky 5. tříd a třetina pro žáky 7. tříd. Úlohy pro tyto dvě cílové skupiny jsou odlišeny číslicemi 5/7 u zadání úlohy. Žákům 5. ročníků přitom doporučujeme projít i úlohy určené pro starší žáky, protože cílem přijímacího řízení je vybrat nejlepší žáky ročníku a o přijetí může rozhodovat schopnost zorientovat se i v náročnějších textech a zadáních. Žákům 7. tříd naopak doporučujeme přípravu zahájit úlohami určenými pro mladší žáky, aby byla jejich příprava systematická a neopomněli v ní jednodušší jazykové jevy, které se však při přijímacím řízení mohou v testu rovněž objevit.

Součástí je také deset didaktických testů ve třech úrovních obtížnosti (poslední úroveň je určena pro žáky 7. tříd; jedná se o tři testy). Testy počtem úloh, svou strukturou a rozvržením učiva odpovídají dosud zadaným ilustračním i ostrým testům z roku 2017 vydaným CZVV. Klíč obsahuje řešení úloh ze sbírkové části i řešení cvičných testů.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Testy 2018 z českého jazyka pro žáky 5. a 7. tříd ZŠ do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Testy 2018 z českého jazyka pro žáky 5. a 7. tříd ZŠ.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Testy 2018 z českého jazyka pro žáky 5. a 7. tříd ZŠ (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Testy 2018 z českého jazyka pro žáky 5. a 7. tříd ZŠ bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Testy 2018 z českého jazyka pro žáky 5. a 7. tříd ZŠ doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Testy 2018 z českého jazyka pro žáky 5. a 7. tříd ZŠ