Testy 2018 z matematiky pro žáky 5. a 7. tříd ZŠ

Kód: 7358280

Úplný název:

Testy 2018 z matematiky pro žáky 5. a 7. tříd ZŠ (kol.):

Autor a popis:

Kol., didaktis, 128 stran, jazyk - čeština, 2017

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
179 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
 

Ve školním roce 2016/2017 se poprvé uskutečnily celoplošné jednotné přijímací zkoušky na víceletá gymnázia z českého jazyka a matematiky. Také ve školním roce 2017/2018 na některé žáky 5. a 7. tříd tyto zkoušky čekají. Tato publikace byla vytvořena, aby žákům s přípravou na ně pomohla tak, že je obeznámí s podobou přijímací zkoušky z matematiky a poskytne jim dostatek úloh k procvičení požadovaného učiva.

Publikace obsahuje přibližně 200 úloh na procvičení každé ze čtyř oblastí vymezených Specifikací požadavků vydaných CZVV:
číslo a početní operace
závislosti, vztahy a práce s daty
geometrie v rovině a prostoru
nestandardní aplikační úlohy a problémy
Úlohy odpovídají zadávaným typům úloh v didaktickém testu. Graficky odlišené jsou úlohy pro uchazeče o studium na šestiletých gymnáziích. Žákům 5. ročníků přitom doporučujeme projít i úlohy určené pro starší žáky, protože cílem přijímacího řízení je vybrat nejlepší žáky ročníku a o přijetí může rozhodovat schopnost zorientovat se i v náročnějších zadáních. Žákům 7. tříd naopak doporučujeme přípravu zahájit úlohami určenými pro mladší žáky, aby byla jejich příprava systematická a neopomněli v ní jednodušší úlohy, které se však při přijímacím řízení mohou v testu rovněž objevit.

Součástí je deset didaktických testů (7 testů pro uchazeče o studium na osmiletých gymnáziích a 3 testy pro uchazeče o studium na šestiletých gymnáziích). Testy počtem úloh, svou strukturou a rozvržením učiva odpovídají dosud zadaným ilustračním i ostrým testům z roku 2017 vydaným CZVV. IV. Klíč obsahuje výsledky úloh ze sbírkové části i výsledky úloh z didaktických testů.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Testy 2018 z matematiky pro žáky 5. a 7. tříd ZŠ do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Testy 2018 z matematiky pro žáky 5. a 7. tříd ZŠ.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Testy 2018 z matematiky pro žáky 5. a 7. tříd ZŠ (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Testy 2018 z matematiky pro žáky 5. a 7. tříd ZŠ bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Testy 2018 z matematiky pro žáky 5. a 7. tříd ZŠ doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Testy 2018 z matematiky pro žáky 5. a 7. tříd ZŠ