Testy obecných studijních předpokladů a základy logiky - 1. díl - 11. vydání

Kód: 8657271

Úplný název:

Testy obecných studijních předpokladů a základy logiky - 1. díl - 11. vydání (Kotlán Igor): Chcete se dostat na vysokou školu?

Autor a popis:

Sokrates, 220 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
213 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 2.3.2017 dopoledne. 
 

Publikace vychází již v 11. přepracovaném a aktualizovaném vydání a reaguje na nové trendy v přijímacím řízení v českém vysokém školství, kde se u přijímacích zkoušek začínají masivně testovat obecné studijní předpoklady, jež vycházejí převážně z logických testů a SCIO testů. Test OSP je součástí přijímacích zkoušek na Univerzitu Karlovu v Praze, Ostravskou univerzitu, Univerzitu Palackého v Olomouci a další vysoké školy. V této publikaci také autoři aktuálně reagují na změny v přijímacím řízení na Masarykovu univerzitu v Brně, kdy je kritériem pro přijetí úspěšné absolvování „Testu studijních předpokladů“. Cílem přijímacích testů je prověřit znalosti v těchto oblastech: verbální a kritické myšlení, numerické a kvantitativní myšlení, prostorové a symbolické myšlení, analytické myšlení a úsudky, resp. základy vědeckého, kritického myšlení a kulturního přehledu. Zmíněné je dominantní náplní i této publikace. Kromě vysvětlení teoretických postupů řešení se v knize setkáte také s mnoha praktickými radami, ale především s velkým množstvím testových příkladů. Stejně tak je obsahovou náplní této publikace podrobné vysvětlení základů výrokové, predikátové a normativní logiky. Připraví uchazeče o studium např. na Univerzitě Karlově v Praze, Masarykově univerzitě v Brně, Univerzitě Palackého v Olomouci, Ostravské univerzitě, VŠB - TU v Ostravě, Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích, VUT v Brně, UTB ve Zlíně, Slezské univerzitě v Opavě, VŠE v Praze, Západočeské univerzitě v Plzni, Univerzitě v Hradci Králové, Technické univerzitě v Liberci, UJEP v Ústí nad Labem, Vysoké škole chemicko-technologické v Praze, MZLU v Brně nebo České zemědělské univerzitě v Praze.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Testy obecných studijních předpokladů a základy logiky - 1. díl - 11. vydání do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Testy obecných studijních předpokladů a základy logiky - 1. díl - 11. vydání.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Testy obecných studijních předpokladů a základy logiky - 1. díl - 11. vydání (hodnotilo 2 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Testy obecných studijních předpokladů a základy logiky - 1. díl - 11. vydání bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Testy obecných studijních předpokladů a základy logiky - 1. díl - 11. vydání doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro SŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro SŠ / Testy obecných studijních předpokladů a základy logiky - 1. díl - 11. vydání