Textbook of Surgery - Current Surgical Diagnosis and Treatment (anglicky)

Kód: 7345375

Úplný název:

Textbook of Surgery - Current Surgical Diagnosis and Treatment (anglicky) (Hoch Jiří, Leffler Jan):

Autor a popis:

Hoch Jiří, Leffler Jan,, MAXDORF, 592 stran, jazyk - angličtina, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
676 Kč (995 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Kniha Speciální chirurgie vyšla poprvé v roce 2001, druhé vydání následovalo v roce 2003 a zatím poslední, třetí aktualizované a podstatně rozšířené vydání, vyšlo v roce 2011. V průběhu 12 let na českém knižním trhu se tato kniha stala velmi oblíbenou příručkou jak pro přípravu na zkoušky (pregraduální i na atestace), tak pro každodenní klinickou praxi.
Autorský kolektiv vedený prof. Hochem nyní připravil na základě velkého zájmu anglické vydání této oblíbené publikace. Cílovou skupinou budou nejen zahraniční studenti lékařských fakult České republiky, ale rovněž čeští medici a mladí lékaři, kteří mají ambici v budoucnu patřit k špičce svého oboru. Textbook of Surgery jim totiž nabízí zcela mimořádnou kombinaci - studium v angličtině, avšak obsahově vycházející z osvědčených postupů české medicíny.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Textbook of Surgery - Current Surgical Diagnosis and Treatment (anglicky) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Textbook of Surgery - Current Surgical Diagnosis and Treatment (anglicky).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Textbook of Surgery - Current Surgical Diagnosis and Treatment (anglicky) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Textbook of Surgery - Current Surgical Diagnosis and Treatment (anglicky) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Textbook of Surgery - Current Surgical Diagnosis and Treatment (anglicky) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Textbook of Surgery - Current Surgical Diagnosis and Treatment (anglicky)