The Adventures of Lenka and Vítek - Lost in a strange town

Kód: 8697540

Úplný název:

The Adventures of Lenka and Vítek - Lost in a strange town (Krnínský Jan Matěj):

Autor a popis:

Krnínský Jan Matěj, Růže, 70 stran, jazyk - angličtina, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
137 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Původně zamýšlená pohádková kniha pro děti ve věku od 5 do 9 let, se vyvinula v projekt, který má několik rovin užitečnosti a využitelnosti. Česká verze v prvním sledu uchvátila české školáky na prvních stupních škol a stala se i knihou čtenou v rámci oficiálního vyučování. Děti upoutala zejména svým svěžím jazykem, velikostí písma a přívětivostí příběhu okořeněného chvilkami napětí. Děj podvědomě vede k oslavě přátelskosti, úctě k historii a uznání vzdělanosti jako skutečné hodnoty.
V druhém sledu se kniha stala půvabným dětským průvodcem po Českém Krumlově, zejména pro ty, kteří si knihu koupili kdekoli jinde na území republiky a posléze přijeli do Českého Krumlova jako turisté.
Vydáním knihy i v anglickém jazyce se snažíme přiblížit Český Krumlov i dětskému turistovi ze zahraničí.. Literární překlad realizoval rodilý Američan, tudíž bude turista s jazykovou úrovní spokojen, na rozdíl od některých jiných turistických materiálů. Anglickou verzi knihy využívají i české školy pro výuku anglického jazyka populární formou.
Kniha o Lence a Vítkovi se stává jedním ze symbolů města Český Krumlov, které si zaslouží, aby jej i dospělý čas od času viděl poetickýma očima dětí. Věříme, že bude nadále těšit nové a nové čtenáře.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit The Adventures of Lenka and Vítek - Lost in a strange town do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s The Adventures of Lenka and Vítek - Lost in a strange town .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení The Adventures of Lenka and Vítek - Lost in a strange town (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na The Adventures of Lenka and Vítek - Lost in a strange town bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S The Adventures of Lenka and Vítek - Lost in a strange town doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Dětská dobrodružství

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Dětská dobrodružství / The Adventures of Lenka and Vítek - Lost in a strange town