The best of Czech Press Photo 20 Years - Obrazy dvou desetiletí

Kód: 9053250

Úplný název:

The best of Czech Press Photo 20 Years - Obrazy dvou desetiletí (Mrázková Daniela):

Autor a popis:

Mrázková Daniela, Czech Photo, 496 stran, jazyk - čeština, angličtina, 2014

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
1 363 Kč (1 860 Kč)
  / ks  
koupit
 

The Best of Czech Press Photo – obrazy dvou desetiletí je název zcela výjimečné publikace, která vyšla k otevření výstavy jubilejního 20.ročníku Czech Press Photo 2014. Na 496 stranách předkládá citově působivou obrazovou historii posledních dvaceti let, ale i pohled na podobu fotografie uplynulé doby. Jako v napínavém filmu zde defilují všechny „Fotografie roku“, a tak divák-čtenář znovu prožívá hlavní události a jevy jednotlivých let - válečné konflikty a přírodní katastrofy v dopadu na konkrétní osudy lidí, boj o dítě v dnešních rodinách, snahu jednotlivce postavit se rozpínavosti průmyslových koncernů, korupční aféry, které se šíří společností jako epidemie, ale i úsilí člověka zvítězit sám nad sebou. Je tu i přehled často překvapivých fotografií, kterým daly svou cenu děti, a také ty, jež v anketách oslovily na rozdíl od mezinárodních odborných porotců největší počet návštěvníků a získaly tak „Ceny diváků“. To, co je však vůbec nejpůsobivější, jsou přehledně uspořádané kapitoly věnované jednotlivým soutěžním kategoriím. V nich je možné na výběru těch nejlepších snímků z nejlepších postupně, rok za rokem sledovat, jak jsme v posledních dvou desetiletích žili, jak jsme se menili, čím vším jsme procházeli a co se dělo ve světě i bezprostředně kolem nás – v každodenním životě, ve sportu, ve společnosti, v politice, v přírodě i v nás samých … Úvodní text Daniely Mrázkové se zabývá nejen pohledem na současnost obrazového novinářství, ale je i vhledem do jeho budoucnosti. A totéž lze říci o komentářích členů mezinárodních porot Czech Press Photo.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit The best of Czech Press Photo 20 Years - Obrazy dvou desetiletí do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s The best of Czech Press Photo 20 Years - Obrazy dvou desetiletí.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení The best of Czech Press Photo 20 Years - Obrazy dvou desetiletí (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na The best of Czech Press Photo 20 Years - Obrazy dvou desetiletí bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S The best of Czech Press Photo 20 Years - Obrazy dvou desetiletí doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Umění

 
Knihkupectví / Umění / The best of Czech Press Photo 20 Years - Obrazy dvou desetiletí