The Hound of the Baskervilles/Elementary Macmillan Reader

Kód: 3002924

Úplný název:

The Hound of the Baskervilles/Elementary Macmillan Reader (Doyle Arthur Conan):

Autor a popis:

Doyle Arthur Conan, Macmillan, 72 stran, jazyk - angličtina, 2007

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
126 Kč (135 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.3.2018 dopoledne. 
 

Sherlock Holmes and Dr Watson travel to Dartmoor to investigate the bizarre death of Sir Charles Baskerville. Is there really a curse on the family? And is there a huge dog living on the moor? úroveň A2 podle Společného evropského referenčního rámce Macmillan Readers v této pokročilosti můžete číst asi po jednom až dvou letech studia angličtiny. Většina titulů je balena společně s audio CD a mnohé jsou rozšířeny o 8 stran cvičení. K porozumění vám postačí slovní zásoba 1 100 slov. Knihy mají 64 až 80 stran a jsou na hřbetu značeny zelenou barvou . Zdarma si ke všem knihám můžete stáhnout pracovní list se cvičeními a klíčem. Najdete ho na našich anglických stránkách www.macmillanenglish.com/readers. Na nich nejdříve vyberte pokročilost a pak klikněte na požadovaný titul, hledané odkazy naleznete vlevo od názvu titulu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit The Hound of the Baskervilles/Elementary Macmillan Reader do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s The Hound of the Baskervilles/Elementary Macmillan Reader .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení The Hound of the Baskervilles/Elementary Macmillan Reader (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na The Hound of the Baskervilles/Elementary Macmillan Reader bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S The Hound of the Baskervilles/Elementary Macmillan Reader doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Angličtina

 
Knihkupectví / Učebnice / Cizí jazyky / Angličtina / The Hound of the Baskervilles/Elementary Macmillan Reader