The Prague Lion Hunt / Prahou kráčí lev (anglicky)

Kód: 7252214

Úplný název:

The Prague Lion Hunt / Prahou kráčí lev (anglicky) (Ježková Alena):

Autor a popis:

Ježková Alena, PRÁH, 64 stran, jazyk - angličtina, 2008

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
239 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 20.10.2017 dopoledne. 
 

dětskýma očima lze poznávat historické krásy Prahy. Umožní vám to kniha Aleny Ježkové, uznávané české spisovatelky populárně naučných knih o české historii.

Prožijte poetický příběh z magické Prahy, ve kterém kluk David a jeden neobyčejný pražský holub hledají ztraceného Žlutého lva. Čeká je přitom spousta dobrodružství a zvláštních setkání - s rytířem Bruncvíkem, zákeřným kocourem, kamennou Mořskou panenkou, denním strašidlem či rabínem Löwem. Zbude jim i čas na to, aby ochutnali vodnickou zmrzlinu, zaskákali si na kočičích hlavách, zacinkali písničku na zvony a povozili se parníkem po Vltavě. A malí, možná i velcí čtenáři potom snadno rozluští: Jak se hraje holubí hra na klobouky? Co se otevírá Zlatým klíčem? Jak se kreslí na vodu? A kolik je v Praze lvů? Netradiční formát 200x240 mm, celobarevná na tlustém křídovém papíru, rozsah 64 stran. Jazykové verze česká a anglická.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit The Prague Lion Hunt / Prahou kráčí lev (anglicky) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s The Prague Lion Hunt / Prahou kráčí lev (anglicky).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení The Prague Lion Hunt / Prahou kráčí lev (anglicky) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na The Prague Lion Hunt / Prahou kráčí lev (anglicky) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S The Prague Lion Hunt / Prahou kráčí lev (anglicky) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro děti do 10 let

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Beletrie pro děti / Beletrie pro děti do 10 let / The Prague Lion Hunt / Prahou kráčí lev (anglicky)