Thovt - Chrám moudrosti

Kód: 4580300

Úplný název:

Thovt - Chrám moudrosti (Simoné Kerstin):

Autor a popis:

Simoné Kerstin, ANCH BOOKS, 0 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
286 Kč (390 Kč)
  / ks  
koupit
 

Pro práci s kartami Chrám moudrosti není třeba zvláštní přípravy. Každý by však měl být do jisté míry seznámen s Thovtovým učením, aby pochopil jednotlivé pokyny. Pro tazatele má každá vytažená karta hluboký smysl. V prvním okamžiku nemusí mít odpověď k otázce žádný zřejmý vztah, ale objasňuje důležitou oblast vašeho bytí, jež s otázkou přímo souvisí. Všímejte si svých pocitů a myšlenek. Možná že vás naplní silná intuice. V každém případě zůstaňte otevření a nechejte kartu na sebe působit, neboť má pro vás význam.

Sada se skládá ze 7x7 (49) karet, jež odpovídají sedmi důležitým zkušenostním stupňům. Každých sedm karet se věnuje jedné oblasti: zasvěcení, zdrojům, mistrovství, stínům, energiím, poznání a procesu uzdravení. Každá z nich rozklíčovává důležitou sféru lidského života a zjevuje cestu uzdravení i pokroku. Každé kartě propůjčil Thovt odpovídající energetickou frekvenci.

„Chtěl bych vás upozornit na to, že budoucnost se vždy utváří podle kvality příčin, jež jste zadali, a tím pádem ji lze měnit. Každý má moc určovat a utvářet svoji budoucnost. Při kladení otázek se vám vždy ukáže aktuální cesta. Řešení či výklad budoucnosti vždy odpovídají vašim současným vibracím.
Změníte-li své myšlení a jednání, změní se i daná situace. Buďte tedy otevření a spíše proste o vedení a kroky potřebné pro dosažení vašeho cíle.“ S hlubokou láskou Thovt
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Thovt - Chrám moudrosti do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Thovt - Chrám moudrosti.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Thovt - Chrám moudrosti (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Thovt - Chrám moudrosti bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Thovt - Chrám moudrosti doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Duše a tělo

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Thovt - Chrám moudrosti