Ticho a klid - Kraniosakrální biodynamika a evoluce vědomí

Kód: 7500226

Úplný název:

Ticho a klid - Kraniosakrální biodynamika a evoluce vědomí (Ridley Charles): Kraniosakrální biodynamika a evoluce vědomí

Autor a popis:

Ridley Charles, Maitrea, 244 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
284 Kč (395 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.1.2018 dopoledne. 
 

Kniha Ticho a klid je syntezí energetické medicíny těla a mysli, nejmodernější vědy a velmi vyspělé práce s tělem. Zkoumá tělo jako projev a prostředek k vývoji vědomí prostřednictvím kraniosakrální terapie. V této průkopnické knize nám Charles Ridley představuje metodu Breath of Life Cranial Touch (doslovný překlad: Kraniální dotek Dechu života), nemedikální integrální přístup k biodynamice. Nevysvětluje klinickou aplikaci kraniosakrální terapie, ale spíše praxi “nedělání” a naslouchání, kde se Dech života zcela ujímá vedení.
Díky cvičením obsaženým ve knize Ticho a klid mohou kraniosakrální terapeuté zdokonalit své dovednosti, popsané přístupy však můžeme použít pro jakoukoliv léčebnou techniku, ať již je to akupunktura, homeopatie, psychoterapie, naturopatie, medicína, spirituální léčení, práce s tělem, pohyb či Somatic Experiencing ®. Dech Života tělo stvořil a léčí ho, bez ohledu na to, skrze jakou modalitu působí.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Ticho a klid - Kraniosakrální biodynamika a evoluce vědomí do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Ticho a klid - Kraniosakrální biodynamika a evoluce vědomí.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Ticho a klid - Kraniosakrální biodynamika a evoluce vědomí (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Ticho a klid - Kraniosakrální biodynamika a evoluce vědomí bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Ticho a klid - Kraniosakrální biodynamika a evoluce vědomí doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Duše a tělo

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Ticho a klid - Kraniosakrální biodynamika a evoluce vědomí