Tkadlec

Kód: 7381815

Úplný název:

Tkadlec (Baxter Stephen):

Autor a popis:

Baxter Stephen, BB/art, 412 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
194 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
 

Poslední díl Baxterovy volné tetralogie je spíše virtuální historií, neboť Británie v jeho podání čelí za druhé světové války invazi německých vojsk. Wehrmacht se vyloďuje v jižní Anglii a Britové se zoufale a z posledních sil snaží tuto invazi zadržet. Británie zažívá hrůzy mechanizované války a propadá se do chaosu. Tomu, kdo tkal plátno času, se konečně podařilo splést nitky historie do nové podoby.

Tkadlec plátna času konečně uspěl a utkal z nitek historie nový děj - Luftwaffe nemilosrdně ničí RAF a k plážím Sussexu i Kentu dorazily německé invazní čluny. Británie se probouzí do hrůzné reality - jih Anglie obsazuje Wehrmacht.
Historická tetralogie Stephena Baxtera nás v románu Tkadlec dovedla do druhé světové války, během níž zuří v Anglii zoufalá bitva, která má zastavit německé invazní jednotky. Několik jedinců se v nastalé panice a chaosu snaží zjistit, co se vlastně stalo - je to vyvrcholení nějakého plánu, který se chystal celá staletí, nějakého záhadného spiknutí, jež má navždy změnit historii?
 
 
 
 
 
 
 

S Tkadlec doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Historické romány