Tlustej Mexikán - Krvavý vzestup motocyklového klubu Bandidos

Kód: 8752506

Úplný název:

Tlustej Mexikán - Krvavý vzestup motocyklového klubu Bandidos (Caine Alex): Krvavý vzestup Motocyklového klubu Banditos

Autor a popis:

Radomír Fiksa, 200 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
178 Kč (259 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.10.2017 dopoledne. 
 

Autor v knize popisuje vznik a rozmach Bandidos Mc nejen ve Spojených státech, ale také v Evropě a dalších částech světa. Stěžejním tématem knihy je Sheddenský masakr, při kterém bylo zavražděno osm členů Bandidos MC. Autor ovšem popisuje další motorkářské války napříč světem a ty největší se udály v Evropě, kde se nejen Bandidos natrvalo usadili a stále se snaží zabrat co nejvíce území pro svoje obchody. To se ovšem nelíbí jejich úhlavnímu nepříteli Hells Angels MC. V knize se také dozvíte, jaké jsou podmínky pro příjetí mezi ostatní Bandidos a v neposlední řadě o dalších nejznámějších motorkářských klubeh z velké pětky , jako jsou Outlaws, Pagans, Mongols a již zmiňovaní Hells Angels.
Finalista soutěže o cenu Arthura Ellise za Nejlepší pravdivý kriminální příběh.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Tlustej Mexikán - Krvavý vzestup motocyklového klubu Bandidos do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Tlustej Mexikán - Krvavý vzestup motocyklového klubu Bandidos.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Tlustej Mexikán - Krvavý vzestup motocyklového klubu Bandidos (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Tlustej Mexikán - Krvavý vzestup motocyklového klubu Bandidos bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Tlustej Mexikán - Krvavý vzestup motocyklového klubu Bandidos doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Tlustej Mexikán - Krvavý vzestup motocyklového klubu Bandidos