To nejlepší z Valašska - Výlety, sport, příroda, památky, ubytování, gastronomie

Kód: 9054723

Úplný název:

To nejlepší z Valašska - Výlety, sport, příroda, památky, ubytování, gastronomie (Stoklasa Radovan): 42 výletu po východní Morave

Autor a popis:

Stoklasa Radovan, Nakladatelství Stopa, 144 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
199 Kč (289 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Kniha To nejlepší z Valašska má charakter průvodce po naučných stezkách na východě Moravy, v Hostýnských vrších, Vizovických vrších, Javorníkách, Beskydech a v Podbeskydí. Trasy, vyznačené na mapách, často zavedou návštěvníky do míst, kam běžné turistické stezky nevedou. Mohou absolvovat okruh po nových rozhlednách na Valašsku, podívat se do valašských obcí, v nichž spisovatel Jan Karafiát čerpal inspiraci pro knihu Broučci, nebo navštívit unikátní jezero v údolí Jezerné ve Velkých Karlovicích, které proslavil Karel Jaromír Erben svou pohádkou Karlovské jezero. Kniha obsahuje mnoho dalších kulturních i přírodních památek východní Moravy a tipy na výlety s podrobnými popisy tras. Doplněna je praktickými informacemi o možnostech ubytování a nabídkami restaurací.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit To nejlepší z Valašska - Výlety, sport, příroda, památky, ubytování, gastronomie do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s To nejlepší z Valašska - Výlety, sport, příroda, památky, ubytování, gastronomie.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení To nejlepší z Valašska - Výlety, sport, příroda, památky, ubytování, gastronomie (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na To nejlepší z Valašska - Výlety, sport, příroda, památky, ubytování, gastronomie bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S To nejlepší z Valašska - Výlety, sport, příroda, památky, ubytování, gastronomie doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Náš svět

 
Knihkupectví / Náš svět / To nejlepší z Valašska - Výlety, sport, příroda, památky, ubytování, gastronomie