Touha a naděje - Soubor povídek (Javořická, Pittnerová, Vrbka, Čečetka, Dostál, Baar, Frus

Kód: 7268922

Úplný název:

Touha a naděje - Soubor povídek (Javořická, Pittnerová, Vrbka, Čečetka, Dostál, Baar, Frus (kol.):

Autor a popis:

Akcent, 200 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
162 Kč (235 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Milá knížka příběhů našich oblíbených autorů I. poloviny minulého století nás přesvědčí o tom, že komplikované vztahy vyplývající z nerovnosti společenského postavení, bídy, žárlivosti i sobecké lásky se promítají v každé době.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Touha a naděje - Soubor povídek (Javořická, Pittnerová, Vrbka, Čečetka, Dostál, Baar, Frus do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Touha a naděje - Soubor povídek (Javořická, Pittnerová, Vrbka, Čečetka, Dostál, Baar, Frus.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Touha a naděje - Soubor povídek (Javořická, Pittnerová, Vrbka, Čečetka, Dostál, Baar, Frus (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Touha a naděje - Soubor povídek (Javořická, Pittnerová, Vrbka, Čečetka, Dostál, Baar, Frus bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Touha a naděje - Soubor povídek (Javořická, Pittnerová, Vrbka, Čečetka, Dostál, Baar, Frus doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Romány pro ženy

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Romány pro ženy / Touha a naděje - Soubor povídek (Javořická, Pittnerová, Vrbka, Čečetka, Dostál, Baar, Frus