Touhy a tajemství - Život po boku Lecha Walesy; Paměti první dámy Polska

Kód: 2492420

Úplný název:

Touhy a tajemství - Život po boku Lecha Walesy; Paměti první dámy Polska (Wałęsová Danuta):

Autor a popis:

Wałęsová Danuta, Ikar, 320 stran, jazyk - CZ, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
239 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Kontroverzní paměti manželky někdejšího předáka Solidarity a polského prezidenta Lecha Wałęsy je ojedinělou sondou do života v Polsku od 70. let 20. století po současnost. Danuta Wałęsová pocházela z prosté rodiny a jako matka osmi dětí se v chudém komunistickém Polsku, jejíž manžel se navíc ocitl v hledáčku státní policie, rozhodně musela otáčet. Ani v dobách, kdy Lech Wałęsa získával mezinárodní renomé a z dělníka v loděnicích se stal světově uznávaný politik, to neměla lehké, ale směsicí houževnatosti, cílevědomosti a zdravého rozumu se dokázala vypracovat a získat si uznání v rodném Polsku i v zahraničí.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Touhy a tajemství - Život po boku Lecha Walesy; Paměti první dámy Polska do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Touhy a tajemství - Život po boku Lecha Walesy; Paměti první dámy Polska.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Touhy a tajemství - Život po boku Lecha Walesy; Paměti první dámy Polska (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Touhy a tajemství - Život po boku Lecha Walesy; Paměti první dámy Polska bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Touhy a tajemství - Život po boku Lecha Walesy; Paměti první dámy Polska doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literární biografie

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Literární biografie / Touhy a tajemství - Život po boku Lecha Walesy; Paměti první dámy Polska