Toulky minulostí světa 6 - Objevitelské cesty, renesance a reformace, kolébka moderní Evro

Kód: 2392993

Úplný název:

Toulky minulostí světa 6 - Objevitelské cesty, renesance a reformace, kolébka moderní Evro (kol.):

Autor a popis:

Via Facti, 222 stran, jazyk - čeština, 2004

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
301 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.10.2017 dopoledne. 
 

Vítejte na toulkách minulostí světa. Tentokráte se budeme pohybovat v novověku a začneme tím nejvzrušivějším a nejdůležitějším co se v tomto období stalo - objevením Ameriky Kryštofem Kolumbem. Tento zlomový okamžik ovlivnil celá další století a určil vývoj v Evropě.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Toulky minulostí světa 6 - Objevitelské cesty, renesance a reformace, kolébka moderní Evro do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Toulky minulostí světa 6 - Objevitelské cesty, renesance a reformace, kolébka moderní Evro.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Toulky minulostí světa 6 - Objevitelské cesty, renesance a reformace, kolébka moderní Evro (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Toulky minulostí světa 6 - Objevitelské cesty, renesance a reformace, kolébka moderní Evro bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Toulky minulostí světa 6 - Objevitelské cesty, renesance a reformace, kolébka moderní Evro doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Toulky minulostí světa 6 - Objevitelské cesty, renesance a reformace, kolébka moderní Evro