Toulky Paříží

Kód: 7359048

Úplný název:

Toulky Paříží (Caine Peter):

Autor a popis:

Caine Peter, Metafora, 206 stran, jazyk - čeština, 2006

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
149 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
 

Šifru mistra Leonarda četl už skoro každý a do Paříže není od nás zase tak daleko. Kdo by tedy zatoužil vidět všechna románová místa na vlastní oči, může strčit do kapsy našeho nejnovějšího Průvodce a sbalit kufr. Žádný živý průvodce vás po Paříži a okolí neprovede tak podrobně a takovým vtipem a šarmem jako tento.
Naleznete zde všechna podstatná dějiště slavného Brownova románu, včetně popisu, historie a spousty zajímavých detailů. Projdete Louvrem, kde zavraždili kurátora, nahlédnete do hotelu Ritz, kde bydlel profesor Langdon, zamrazí vás v tajemném kostele St. Sulpice, vydáte se po stopách svatého grálu…
Kromě informací nezbytných pro moderního cestovatele, jako je otevírací doba muzeí a památek, adresy, telefony a trasy městské dopravy, najdete v knize i řadu zajímavých zmínek o Paříži mystické a ezoterické, o její slavné a tajuplné historii. A bude jen na vás, jestli si dřív vypijete kávu na místě, kde stávala gilotina, nebo se podíváte do chrámu, kde se udála vražda - naštěstí jenom románová!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Toulky Paříží do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Toulky Paříží.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Toulky Paříží (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Toulky Paříží bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Toulky Paříží doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu